Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna

Arkadiusz Dudek

z dnia: 2023-08-30
- zawodnik PKS Victoria Poczesna w Indywidualnych Mistrzostwach Polski w SPEEDROWERZE został Indywidualnym Mistrzem Polski w swojej kategorii wiekowej.
dudekdudek
W dniach 27,28.08.2023 rozegrane zostały speedrowerowe Indywidualne Mistrzostwa Polski w pięciu kategoriach wiekowych.
Mamy wielki sukces PKS Victoria Poczesna!!
????Arkadiusz Dudek został Indywidualnym Mistrzem Polski w kategorii Grand Weteran!!????
Nasz zawodnik zajął pierwsze miejsce przed
????Adamem Łabędzkim z Autojazda Mustang Żołędowo,
????Krzysztofem Zakrzewskim z ZKS Infocopy Zielona Góra.
W kategorii IMP Open:
????Mikołaj Menz KS Orzeł Gniezno,
????Bartosz Grabowski Ostrowskie Stowarzyszenie Omega,
????Krystian Górniaczyk KS Marwis.eu Harpagan Zielona Góra.
????Damian Natoński reprezentujący nasz klub zajął 6 miejsce.
W finale IMP Junior zawodnik PKS Victoria Poczesna Oskar Dusiński zajął 6 miejsce????, tracąc niewiele do czołowych zawodników. Podium w tej kategorii prezentuje się następująco:
????Paweł Szkudlarek z Ostrowskie Stowarzyszenie Omega,
????Kosma Syrkowski z TSŻ Toruń,
????Adrian Olkowskiego z Drwęcy Kaszczorek.
W finale IMP Weteran mieliśmy dwóch reprezentantów PKS Victoria Poczesna. Sławomir Pawliczek zajął 11 miejsce????, natomiast Mariusz Orzeł 14 miejsce????. Medalistami zostali