Kolejne sukcesy

z dnia: 2023-09-07
zawodników PKS Victoria Poczesna.
victoriavictoria
2 września 2023 na torze "Wrzosowiak" w Częstochowie, odbyły się kolejne finały Indywidualnych Mistrzostw Polski 2023.????????
W kategorii kadetów świetny wynik osiągnął zawodnik naszego klubu
❗️????Oskar Dusiński????❗️
który został wice mistrzem Polski!!
Na wyższym i niższym stopniu podium stanęli:
????Paweł Szkudlarek- Ostrowskie Stowarzyszenie Omega,
????Adrian Olkowski -Drwęca Kaszczorek.
W finale IMP kobiet, PKS Victoria Poczesna reprezentowana była przez Alicję Hamara, która wywalczyła 7 miejsce????!!
???? Mistrzynią Polski została Zuzanna Klett z Autojazda Mustang Żołedowo,
???? Fryderyka Wojciechowska z TSŻ Toruń,
???? Karina Górniaczyk z KS Marwis.eu Harpagan Zielona Góra.
W finale IMP młodzików pierwsze dwa miejsca przypadły zawodnikom TPD Kalety, którzy w tym sezonie reprezentują również PKS Victoria Poczesna!!!
???? Jakub Mazur,
???? Ivo Kubala,
???? Filip Balcer LKS Szawer Leszno.
Finał IMP dziewcząt do lat 12 przyniósł następujące rozstrzygnięcia .
???? Złoty medal zdobyła Natalia Dynus- Lwy Częstochowa ,
???? Nadia Dąbrowska- ZKS Infocopy Zielona Góra,
???? Julia Górniaczyk - Marwis.eu Harpagan Zielona Góra.
W tym finale wystąpiły aż trzy reprezentantki Victorii Poczesna. Lena Ordon zajęła 8 miejsce ????, Eliza Pawliczek zajęła 10 miejsce ????, Natalia Ordon 13 miejsce ????.
Gratulujemy wszystkim zawodnikom i zawodniczkom, którzy podjęli walkę o tytuł mistrza Polski w każdej z tych kategorii! ????????