logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

Ogólnopolski program „Wygraj Szansę”.

    z dnia: 2020-10-21
W dniu dzisiejszym w Akademickim Centrum Kultury Politechniki Częstochowskiej odbył się ogólnopolski program „Wygraj szansę”.
Celem programu jest wspieranie uzdolnionych  wokalistów, rozwijanie talentów oraz budzenie zainteresowań kulturalnych i artystycznych wśród dzieci i młodzieży. W konkursie wzięło udział 14 solistów.Gminę Poczesna oraz Gminne Centrum Kultury, Informacji i Rekreacji w Poczesnej reprezentowała Maria Pietrzak, która wykonała utwór „Nie ma jak pompa”,  za jej wykonanie otrzymała wyróżnienie. Jesteśmy bardzo dumni. Do programu Marysię przygotowała Dorota Wiśniewska. W przerwie między konkursem a ogłoszeniem wyników  uczestnicy programu obejrzeli przedstawienie teatralne o tematyce profilaktycznej. Organizatorem konkursu  była Agencja Telewizyjno -Estradowa  TV Media z Łodzi.
 
Iwona Skorupa