logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

Walne Zebranie sprawozdawczo-wyborcze Stowarzyszenia Wspólnie dla Rozwoju Sołectwa Zawodzie.

    z dnia: 2020-06-13
Zebranie otworzyła Prezes Zarządu Barbara Łukasiewicz. Przywitała zaproszonych gości Wójta Krzysztofa Ujmę, radnego sołectwa Zawodzie Mateusza Kołodzieja, członków Zarządu Krystynę Banasiak, Joannę Kubicką, Kamilę Grochowina i wszystkich przybyłych na spotkanie.
W dniu 09.06.2020 w LCA w Zawodziu odbyło się Walne Zebranie sprawozdawczo-wyborcze Stowarzyszenia Wspólnie dla Rozwoju Sołectwa Zawodzie.
Zebranie otworzyła Prezes Zarządu Barbara Łukasiewicz. Przywitała zaproszonych gości Wójta Krzysztofa Ujmę, radnego sołectwa Zawodzie Mateusza Kołodzieja, członków Zarządu Krystynę Banasiak, Joannę Kubicką, Kamilę Grochowina i wszystkich przybyłych na spotkanie.
W miłej i serdecznej atmosferze uczestnicy wysłuchali sprawozdań: finansowego i z działalności Zarządu w latach 2016-2020. Głosowanie wszystkich członków Stowarzyszenia obecnych na zebraniu, zatwierdziło sprawozdanie finansowe za 2019 rok i absolutorium dla Zarządu w latach 2016-2020.
Cztery lata to wiele wydarzeń organizowanych pod patronatem Wójta Krzysztofa Ujmy. Powtarzające się cyklicznie „Dzień Dziecka”, festyn „Majówka na Piachach”, „Święto Pieczonego Ziemniaka” to spotkania łączące pokolenia i integrujące mieszkańców Sołectwa. 
Wybudowanie budynku LCA, co było głównym celem założonego w 2016 roku Stowarzyszenia, stało się faktem. Realizację projektu zakończono w lutym 2019 roku i od marca służy mieszkańcom. We współpracy z KGW Zawodzie i Kol. Borek, Sołtysem i Radą Sołecką, powstało miejsce spotkań, które służy wszystkim mieszkańcom sołectwa.
Pan Wójt Krzysztof Ujma zabierając głos pochwalił nasze poczynania w działalności Stowarzyszenia. Na pamiątkę czterech lat działalności Stowarzyszenia na ścianie powieszono kronikę naszych wspólnych działań i spotkań.
Serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy przyczynili się do budowy i wyposażenia świetlicy. Podziękowanie dla Wójta Krzysztofa Ujmy i Rady Gminy za wspieranie merytoryczne i finansowe wszystkich działań, które prowadziło Stowarzyszenie. Serdeczne podziękowania dla członków ustępującego Zarządu i wszystkim osobom, które dołożyły starań abyśmy mieli swoje miejsce do spotkań i zabawy.
Powołano nowy Zarząd, któremu życzymy dużo sukcesów i interesujących pomysłów do realizacji na lata 2020-2024.
 
                                                                                     Barbara Łukasiewicz    
zamieściła:Iwona Skorupa