logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

Wójt Gminy Poczesna Krzysztof Ujma

    z dnia: 2020-07-30
- zaprasza zainteresowanych przedsiębiorców na SPOTKANIE BIZNESOWE PRZEDSIĘBIORCÓW GMINY POCZESNA. Odbędzie się ono 26 sierpnia 2020 roku, w sali konferencyjnej przy Hali Sportowej – ul. Szkolna 2 Kolonia Poczesna. Początek godz. 15. Udział w powyższym przedsięwzięciu organizowanym przy współpracy Partnerskich Klubów Biznesu oraz Fundację ESPA – bezpłatny. Mile widziani przedsiębiorcy spoza gminy Poczesna.
spotkaniespotkanie

 

Najważniejszymi tematami, które zostaną poruszone podczas spotkania będą:

 

- bieżące plany związane z rozwojem gminy Poczesna;

- prezentacja możliwości i narzędzi biznesowych oraz nawiązywanie nowych kontaktów na terenie Polski i Czech dla firm i przedsiębiorców.

 

W programie przewidziany został czas na „Rozmowy biznesowe”, podczas których każda z firm będzie miała możliwość przedstawienia się i zaprezentowania.

 

Organizatorzy zachęcają do wzięcia udziału w Spotkaniu. Dzięki temu:

- poznasz nowe możliwości nawiązania skutecznych kontaktów biznesowych w Polsce i w Czechach;

- dowiesz się w jaki sposób skutecznie można zwiększyć sprzedaż swoich produktów lub usług;

- poznasz metody, które pozwolą zmniejszyć koszty prowadzonej działalności;

- otrzymasz możliwość zareklamowania swojej firmy innym przedsiębiorcom, dzięki czemu będziesz miał szanse pozyskać nowych kontrahentów.

 

Aby wziąć udział w spotkaniu należy:

1. wejść na stronę: https://app.evenea.pl/event/spotkaniepoczesna/ a następnie kliknąć na „Zgłoś udział” i wypełnić ankietę zgłoszeniową (forma najbardziej zalecana);

lub

2. zgłosić chęć uczestnictwa dzwoniąc pod nr tel. (34) do 32 74 116 w. 3 do inspektor ds. ewidencji gospodarczej Agaty Troniny;

lub

3. mailowo: wojt@poczesna.pl, a.tronina@poczesna.pl.

W związku z sytuacja epidemiczną - spowodowaną zakażeniami wirusem Covid 19 - panującą również na terenie naszego kraju uprasza się o zgłoszenie uczestnictwa w ww. SPOTKANIU do 24 sierpnia 2020 roku. Mile widziani także przedsiębiorcy spoza gminy Poczesna.

 

ZAPRASZAMY NA SPOTKANIE

 

opr. an

 

Partnerzy spotkania:

- Partnerskie Kluby Biznesu - jest to organizacja zrzeszająca kilkanaście klubów biznesu z Polski oraz z Czech, w których działa około tysiąca przedsiębiorców reprezentujących różne branże. Partnerskie Kluby Biznesu pomagają swoim klubowiczom w nawiązywaniu nowych kontaktów oraz w pozyskiwaniu kapitału i inwestorów. W czasie moderowanych spotkań ich uczestnicy mogą się poznać i porozmawiać o współpracy;

 

- Fundacja ESPA - to organizacja zajmująca się głównie pomocą humanitarną, pomocą dla rodzin i wpieraniem edukacji młodego pokolenia.  W 2019 roku fundacja przekazała dzieciom, z różnych klubów sportowych, sprzęt o wartości 7 mln zł.

 

zam. an