Sołtysi Gminy Poczesna 2019-2024
- Bargły
- Nowak Grażyna - tel.34 327 67 93 , tel. 577-042-727
- Brzeziny Kolonia
- Kubik Bożena - tel. 694-545-567
- Brzeziny Nowe
- Marcinkiewicz Irena - tel. 34 327 51 28, tel. 501-634-796
- Huta Stara A
- Pidzik Agnieszka - tel. 34 327 60 53, tel. 694-968-913
- Huta Stara B
- Kuta Leon - tel. 34 327 56 99
- Kolonia Poczesna
- Strąk Jadwiga - tel. 34 327 46 47
- Korwinów
- Puchała Marcin - tel. 668 301 187
- Mazury-Młynek
- Krawczyk Dominik - tel. 888-594-054
- Michałów
- Purgal Damian - tel. 609-619-630
- Nierada
- Kmieć Jarosław - tel. 790 589 003
- Nowa Wieś
- Markowska Danuta - tel. 34 327 58 81, tel 665-215-400
- Poczesna
- Nowak Maria - tel. 34 327 44 70
- Słowik
- Łukasz Palimąka
- Wrzosowa
- Gajecki Robert - tel. 691 258 633
- Zawodzie
- Rak Anna - tel. 696 847 250
- Huta Stara B (Osiedle)
- Jolanta Knysak
Rady Sołeckie Gminy Poczesna w kadencji 2019 – 2024
- Bargły
-
- Nowak Paweł
-
Solak Dorota
-
Sławińska Mirosława
-
Markowski Marcin
-
Urbaniak Anna
- Brzeziny Kolonia
-
-
Kania Marta
-
Ciekańska Anna
-
Kasperczyk Jan
-
Liberda Witold
-
Kochman Ewa
-
- Brzeziny Nowe, Sobuczyna
-
-
Lidia Gołuchowska
-
Antoni Jasiński
-
Piotr Krawczyk
-
Henryk Kuta
-
Bogdan Zych
-
- Huta Stara A
-
-
Łada Rafał
-
Rakus Robert
-
Caban Dariusz
-
Podwyszyńska Agnieszka
-
Dobosz Magdalena
-
- Huta Stara B
-
- Królikowski Zbigniew
- Mądrzak Tomasz
- Michowicz Wojciech
- Śnioszek Witold
- Wróż Sylwia
- Kolonia Poczesna
-
- Dziedzic Daniela
- Czerwik Witold
- Badora Barbara
- Samul Żaneta
- Kotarski Grzegorz
- Korwinów
-
-
Grabowski Paweł
-
Jambor Joanna
-
Klecha Maria
-
Łapcik Jadwiga
-
Niesmaczny Damian
-
- Mazury-Młynek
-
- Jadwiga Chłąd
- Grażyna Kocot
- Bernard Kostarczyk
- Barbara Musik
- Józef Pidzik
- Michałów
-
- Caban Marcin
- Cierpiał Katarzyna
- Herman Mateusz
- Kędzia Dorota
- Wójcik Jolanta
- Nierada
-
- Bartłomiej Szyja
- Rak Mirosława
- Szyja Robert
- Kolompar Katarzyna
- Wywiał Piotr
- Nowa Wieś
-
- Bendkowski Janusz
- Pawlik Dawid
- Gawron Bogusław
- Synakiewicz Zbigniew
- Czech Dorota
- Poczesna
-
- Proszowska Barbara
- Jabłońska Zdzisława
- Wąsińska Barbara
- Waszczyk Grzegorz
- Barbara Bąk
- Słowik
- 1.Mirosława Markiewicz
2.Józef Wojtas
3.Magdalena Kleszcz
4.Elżbieta Kutyła - Wrzosowa
-
- Polak Iwona
- Rakowska Elżbieta
- Monika Ślęzak
- Sośnica Kazimierz
- Elżbieta Tomala-Wróbel
- Zawodzie
-
- Kowalski Stanisław
- Błaszak Eulalia
- Grochowina Kamila
- Grzesik Łukasz
- Łukasiewicz Stanisław
- Huta Stara B -Osiedle
- Członkowie Zarządu Osiedla w Hucie Starej B
- Bednarczyk Anna
- Lemańska Jadwiga
- Mendel Grzegorz
- Sirek Florian
- Tomala Szczepan
UCHWAŁA 322/XXXVII/14 RADY GMINY POCZESNA z dnia 30 września 2014 r. w sprawie ogłoszenia tekstu jednolitego uchwały Rady Gminy Poczesna w sprawie uchwalenia Statutów jednostek pomocniczych Gminy Poczesna >> Czytaj dalej BIP
Zarządzenie nr URO.0050.1.2019.R.S Wójta Gminy Poczesna z dnia 7 stycznia 2019 r. w sprawie: organizacji przeprowadzenia wyborów do organów jednostek pomocniczych. > Czytaj dalej BIP
Zarządzenie nr URO.0050.2.2019.R.S Wójta Gminy Poczesna z dnia 10 stycznia 2019 r. zmieniające zarządzenie w sprawie organizacji przeprowadzenia wyborów do organów jednostek pomocniczych. >> Czytaj dalej BIP