logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

Zawody z okazji 35-lecia Koła PZW Poczesna.

    z dnia: 2020-08-03
35 LAT MINĘŁO !!! Z tej okazji Zarząd Koła zorganizował zawody sportowe pod przewodnictwem Prezesa Tadeusza Radomiaka, w formule „wędka z kołowrotkiem”.
W imieniu Zarządu i wszystkich jego członków Prezes Koła Poczesna złożył serdeczne  podziękowania dla wszystkich, którzy przez 35 lat pomagali w rozwoju koła, bezinteresownie poświęcali swój prywatny czas, aby zadbać o akweny na terenie Gminy Poczesna, organizować wspaniałe imprezy sportowe i cieszyć się z pięknego sportu – hobby jakim jest wędkarstwo. Prezes złożył podziękowania dla władz Gminy Poczesna, która przez te wszystkie lata wspierała działalność koła  i pomagała  we wszystkich działaniach. Podziękował sponsorom: Arkadiuszowi Pawlakowi ze sklepu Big Fish oraz Adamowi Ligeza z Decathlon Poczesna za wsparcie przy organizacji zawodów. Prezes podziękował również wędkarzom - członkom Koła za to, że… „ jesteście i pomagacie, że tworzymy zgraną grupę, możemy wspólnie oddawać się naszej pasji, rywalizować w zawodach, wymieniać się wiedzą, ale również chwalić się swoimi osiągnięciami, bo kolega, który podziela to samo hobby to prawdziwy skarb. Jeszcze raz wielkie podziękowania dla wszystkich i do następnej okrągłej rocznicy”. Przewodnicząca Rady Gminy - Iwona Choła w imieniu swoim i Wójta Gminy Poczesna - Krzysztofa Ujmy z okazji Jubileuszu 35- lecia powstania i działalności Koła Poczesna złożyła serdeczne gratulacje  i podziękowania za dotychczasową owocną działalność na niwie sportu wędkarskiego. Zawody w formule „wędka z kołowrotkiem” wygrał Paweł Świącik, II miejsce zajął Tomasz Fidler, trzecie miejsce zajął Sławomi Wawrzyńczak. Serdecznie gratulujemy.
 
Tekst:Iwona Skorupa,Paweł Świącik
Zdjęcia: Mateusz Staszewski