logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

Autobusy linii nr 53, 65 i 68 będą miały zmienione trasy

    z dnia: 2012-07-18
Miejski Zarząd Dróg i Transportu w Częstochowie informuje, że sobotę 21.07.2012 roku w godzinach 13:00 do 18:30 w Poczesnej zostanie zorganizowane XXI Ogólnopolskie Kolarskie Kryterium Uliczne. Na czas trwania wyścigu linii nr 53, 65 i 68 będą miały zmienione trasy.
Autobusy linii nr 53, 65 i 68 będą miały zmienione trasyAutobusy linii nr 53, 65 i 68 będą miały zmienione trasy
 •     Linia nr 53 skierowana zostaje objazdem:
  •   w kierunku pętli  „Poczesna OSP” od przystanku „Poczesna Katowicka” ulicami: DK1, 1 Maja, Szkolną i Strażacką  do pętli „Poczesna OSP” .
  • w kierunku pętli „Piłsudskiego” od pętli „Poczesna OSP” ulicami: Strażacką, Bankową i DK1 do przystanku „Poczesna Katowicka”  i dalej bez zmian.

Na trasie objazdu linii nr 53 w kierunku pętli „Poczesna OSP” obowiązują dodatkowe przystanki: „Poczesna Borek”, „Poczesna Prosta”  i  „Poczesna Szkoła”.

Przystanki: „Poczesna Handlowa”  i „Poczesna Strażacka” zostają zawieszone.

 • Linia nr 65 skierowana zostaje objazdem:
  •  w kierunku pętli  „Zawodzie” od przystanku „Poczesna Kościół” ulicami: Handlową, DK1 i 1 Maja do przystanku „Kolonia Borek”  i dalej bez zmian.
  •  w kierunku pętli „Piłsudskiego” od przystanku „Poczesna Szkoła” ulicami: Bankową, DK1 i Handlową do przystanku „Poczesna Kościół”  i dalej bez zmian.

Na trasie objazdu uruchomiona zostaje obsługa dodatkowych przystanków: „Poczesna Handlowa”  i  „Poczesna Strażacka”.

Obsługa przystanków w kierunku pętli „Zawodzie” : „Poczesna Szkoła”, „Poczesna Prosta”  i  „Poczesna Borek” zostaje zawieszona.

 •    Linia nr 68 skierowana zostaje objazdem:
  • w kierunku pętli  „Nierada” od przystanku „Poczesna Kościół” ulicami: Handlową i DK1 do przystanku „Kolonia Poczesna”  i dalej bez zmian.
  •   w kierunku pętli „Piłsudskiego” od przystanku „Poczesna Szkoła” ulicami: Bankową, DK1 i Handlową do przystanku „Poczesna Kościół”  i dalej bez zmian.

Na trasie objazdu obowiązują dodatkowe przystanki: „Poczesna Handlowa” „Poczesna Strażacka”,

W kierunku pętli „Nierada” zawieszona zostaje obsługa przystanków: „Poczesna Szkoła”, „Poczesna Prosta”  i  „Poczesna Borek