logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

Bal karnawałowy w Poczesnej

    z dnia: 2009-04-01
Nasze Przedszkole nie zwalnia tempa i po raz kolejny w ostatnim czasie przygotowało dla swoich wychowanków wspaniałą niespodziankę. Po przedstawieniu Jasełkowym oraz uroczystych występach z okazji dnia Babci i Dziadka przyszedł czas na ulubiony przez najmłodszych Bal Karnawałowy.
Bal karnawałowy w PoczesnejBal karnawałowy w Poczesnej
14 lutego o godz. 10.00 zrobiło się bardzo tłoczno w Gminnym Centrum Kultury, Informacji i Rekreacji, gdyż przedszkolaki zaczęły przybywać na bal. Pani dyrektor Ewa Rakowska przywitała wszystkich gości i zaprosiła do wspaniałej zabawy. Całą uroczystość prowadzili doświadczeni wodzireje-clowni. Jak przystało na bal karnawałowy każdy przedszkolak miał wymyślną kreację. Były księżniczki, był Zorro, Spiderman, baletnica, krasnal, clown, jaskiniowcy, wróżka, biedronka, pantera a nawet łoś, motylek, czy Indianin. Inwencja twórcza, pomysłowość rodziców i dzieci była bardzo zróżnicowana. Na sali było pięknie, kolorowo niczym w bajkach Disneya.
Dzieciaki tańczyły i śpiewały przy akompaniamencie piosenek. O wspaniałej zabawie świadczyły szerokie uśmiechy na ich twarzach i spocone głowy. Hitem balu były przeboje: „Kanikuły” oraz „Lambada”. Taneczne wężyki, skoki i obroty nie jednego rodzica doprowadziły do utraty tchu. Bal był swoistym, prawdziwym debiutem dla najmłodszych 3 i 4-latków. Miło było patrzeć na tak rozbawioną gromadkę. W przerwach miedzy tańcami dzieci odpoczywały przy soczku i odzyskiwały utraconą energię częstując się pysznymi pączkami, które zafundowali przedszkolakom państwo Górniakowie - właściciele Delikatesów w Poczesnej. Serdecznie dziękujemy za ten słodki poczęstunek.
Dyrektor przedszkola i rodzice serdecznie dziękują Wójtowi Gminy Poczesna Krzysztofowi Ujmie i Dyrektor GCKIiR Anicie Imiołek za udostępnienie nam pięknie wyremontowanej sali, która choć z trudem, ale pomieściła całą społeczność przedszkola i rodziców.
Radość maluchów oraz bawiących się z nimi i robiących im zdjęcia rodziców to dla nas najlepsza nagroda i potwierdzenie, że takie uroczystości integrują i promują nasze przedszkole w środowisku. Zainteresowanych zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej naszego przedszkola i obejrzenia w galerii zdjęć.