logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

CZWARTY BAL JUŻ ZA NAMI

    z dnia: 2012-02-20
18 lutego w ostatnią sobotę tegorocznego karnawału w Domu Przyjęć „Beata” we Wrzosowej odbyła się IV edycja Balu Charytatywnego „Dbamy o zdrowie” organizowanego przez Wójta Gminy Poczesna.
CZWARTY BAL JUŻ ZA NAMICZWARTY BAL JUŻ ZA NAMI
Dziękujemy wszystkim uczestnikom balu oraz firmom, które bezpośrednio przyczyniły się do organizacji wyżej wymienionej imprezy: Dom Przyjęć Okolicznościowych „Beata”, Hotel i restauracja „Zornica”, Hotel „Astoria” z Krakowa, Hipermarket Auchan, Decathlon Sp. z o.o. , PPUH „Alfa” Sosnowscy Sp.j. , Coneco Szymocha-Winiarski Sp.j. , Częstochowski Klub Motorowerowy „Włókniarz”, Kwiaciarnia „Finezja” z Poczesnej, Przedsiębiorstwo Produkcyjno- Usługowo- Handlowe Henryk Kowalczyk, Grada Sp. z o.o. . Gwiazdą wieczoru był światowej sławy tenor Juliusz Ursyn Niemcewicz. Nie zabrakło również innych rytmów pozwalających na relaks i dobrą zabawę!.