logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

Doroczne spotkanie

    z dnia: 2023-12-26
Członków i Przyjaciół Regionalnej Organizacji Pracodawców w Częstochowie zrzeszonej w Konfederacji LEWIATAN.
lewiatalewiata
Tradycyjnie na przełomie starego i nowego roku w czwartek, 21 grudnia spotkali się członkowie, przyjaciele oraz sympatycy organizacji pracodawców zrzeszonych w Konfederacji Lewiatan. Spotkanie odbyło się w Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II w Częstochowie.
Spotkania, było okazją, aby podsumować działalność organizacji za miniony rok oraz porozmawiać o sprawach istotnych dla przedsiębiorczości. Zgromadziło wszystkich tych, którzy na co dzień ze sobą współpracują.
Spotkanie rozpoczęła dyskusja panelowa nt. " Roli Kobiet oraz osób z niepełnosprawnościami w gospodarce. Co powinno się zmienić?". Następnie po przemowach i powitaniach gości przez Prezesa zarządu ROP w Częstochowie - Dariusza Jadczyka przyszedł czas aby nagrodzić osoby, które w swoim codziennym działaniu mają szczególne zasługi na rzecz rozwoju przedsiębiorczości i gospodarki w Częstochowie oraz przyczyniają się do realizacji idei, których propagowaniem zajmuje się ROP. Kapituła ROP, której jednym z członków jest - wójt gminy Poczesna Krzysztof Ujma - przyznała nagrody w czterech kategoriach: „Dobry Gospodarz” - laureatem został Tomasz Gęsiarz, wójt gminy Mstów, „Szlachetne serce - Pomagam bo chcę” - laureatką została dr Izabela Kaptacz. W kategorii „Częstochowska Przedsiębiorczość Razem” - laureatem został Stanisław Gmitruk wiceprzewodniczący sejmiku wojewódzkiego śląskiego. W kategorii „Nauka-lepsza przyszłość” nagrodę otrzymał Uniwersytet Jana Długosza. Nagrodę specjalną przyznaną przez Regionalną organizację pracodawców otrzymali: biskup pomocniczy archidiecezji częstochowskiej - Andrzej Przybylski, Paweł Wdówik oraz Centrum Medyczne „Amicus”. Wieczór urozmaicił występ zespołu „Spring Light”. Wszystkim laureatom nagród i wyróżnień serdecznie gratulujemy.
Przypomnijmy, że 7 grudnia 2018 r. Regionalna Organizacja Pracodawców zrzeszona w Konfederacji Lewiatan, w uznaniu za budowanie pozytywnego wizerunku samorządu i zapewnienia rozwoju gospodarczego Gminie Poczesna, przyznała wójtowi gminy Poczesna - Krzysztofowi Ujmie nagrodę w kategorii „Dobry Gospodarz".
Iwona Skorupa


zam. an
 
lewiatalewiata
lewiatalewiata
lewiatalewiata
lewiatalewiata
lewiatalewiata
lewiata
lewiata
lewiata
lewiata
lewiata