logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

Dzień Dziecka w Brzezinach Nowych

    z dnia: 2012-06-04
Były dmuchańce, kucyki, wozy strażackie i jeszcze wiele, wiele innych trakcji... Dzieci, które przyszły na festyn w Brzezinach Nowych nie mogły narzekać na nudę. Świetnie bawili się także dorośli.
Dzień Dziecka w Brzezinach NowychDzień Dziecka w Brzezinach Nowych

Festyn został zorganizowany z okazji Dnia Dziecka: - Wszystkiego najlepszego – mówił podczas rozpoczęcia festyny wójt Gminy, Krzysztof Ujma. - Aby wasze dzieciństwo było cudowne i niezmącone żadnymi przykrościami.

Pomysłodawczynią festynu i główną organizatorką była radna – Ewa Synoradzka, która przygotowała dla dzieci niezwykle ciekawe propozycje.

- Po raz pierwszy jechałem na koniu. No może trochę mały, ale super – powiedział 4- letni Michał. - Bardzo fajnie było. Ale teraz to ja biegnę na dmuchańca. Bardzo lubię z niego zjeżdżać. Już się nie mogę doczekać.

Dzieci miały też okazję zobaczyć jak wygląda wóz strażacki. Strażacy bardzo cierpliwie odpowiadali na każde pytania.

Organizatorzy pomyśleli też o poczęstunku. Były pączki, soczki i jak na prawdziwy festyn przystało – cukrowa wata.

an