logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

Emocje sięgają zenitu. Wieczorem mecz: Polska-Rosja!

    z dnia: 2012-06-12
Wziąłem dzień urlopu  i jadę do Warszawy – powiedział Jacek Krawczyk dyrektor biura senatora Andrzeja Szewińskiego. - Będę uczestniczył w jednym z najważniejszych dla Polaków meczy na Euro 2012.
Emocje sięgają zenitu. Wieczorem mecz: Polska-Rosja!Emocje sięgają zenitu. Wieczorem mecz: Polska-Rosja!

Jacek Krawczyk typuje, że wynik meczu Polska-Rosja będzie remisowy – 1:1.

- Jadę przeżywać to na miejscu,

w Warszawie, na Stadionie Narodowym – dodał.

Jego szef, senator Andrzej Szewiński, znany siatkarz i syn najlepszej polskiej biegaczki – Ireny Szewińskiej, jest jeszcze większym optymistą: - Będzie 2:1 dla Polski. I tylko dlatego Rosjanie strzelą gola, bo jesteśmy gospodarzami i nie możemy pozwolić, aby goście nie wbili ani jednej bramki.

O wytypowanie wyniku poprosiliśmy również naczelnika Wydziału Kultury, Promocji i Sportu Urzędu Miasta Częstochowy – Aleksandra Wiernego: - Moje serce jest za Polską i ono typuje, że będzie 2:1 dla Polskie oczywiście. Natomiast rozum mówi zupełnie co innego - 2:0 dla Rosji – niestety.

Jak będzie? Początek tego - wzbudzającego chyba największe emocje - meczu  rozpocznie się o godzinie 20.45. Na Stadionie Narodowym w Warszawie zagrają Polacy i Rosjanie. Sędzia niemiecki.

Ci, którzy nie mają takiego szczęścia aby mecz oglądać na Narodowym, zawsze mogą iść do lokalu – prawie w każdym jest ogłoszenie, że można oglądać Euro 2012 – lub pojechać do częstochowskiej strefy kibica. 

- Wstęp do strefy jest bezpłatny – informuje Włodzimierz Tutaj, szef biura prasowego Urzędu Miasta Częstochowy. - Oczywiście trzeba się liczyć z tym,

że ilość miejsc jest ograniczona.

Częstochowska strefa kibica może pomieścić ok. tysiąca osób. Jeśli okaże się,

że zaczyna brakować miejsc, służby porządkowe mogą przestać wpuszczać chętnych. Organizatorzy przestrzegają też przed wnoszeniem do strefy niebezpiecznych narzędzi a także alkoholu oraz napojów w szklanych opakowaniach i puszkach. Wszystko będzie rekwirowane.

an

  

Wtorek – 12 czerwca

godz. 18: Grecja-Czechy

godz. 20.45: Polska-Rosja

 

Sobota – 16 czerwca

godz. 20.45: Polska-Czechy

godz. 20.45: Grecja-Rosja