logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

Gminne Mikołajki Integracyjne w Przedszkolu w Hucie Starej „B”

    z dnia: 2012-12-11
10 grudnia 2012 r. w Przedszkolu w Hucie Starej „B” odbyło się coroczne integracyjne spotkanie Mikołajkowe „Dzieci Dzieciom” dla dzieci sprawnych inaczej z terenu gminy Poczesna. Organizatorami uroczystości byli : Wójt Gminy Poczesna pan Krzysztof Ujma, GOPS w Poczesnej reprezentowany przez panią kierownik Mariolę Górecką oraz panią Małgorzatę Brzozowską i Przedszkole Publiczne w Hucie Starej „B”.
Gminne Mikołajki Integracyjne w Przedszkolu w Hucie Starej „B”Gminne Mikołajki Integracyjne w Przedszkolu w Hucie Starej „B”

Zaproszonych  gości  gorąco i serdecznie powitała pani dyrektor Hanna Rybak. Spotkanie rozpoczęło się bajką pt. „Rubinowy Książe” w wykonaniu artystów Studia Teatralnego
ART.- TRE z Krakowa. Zaproszeni najmłodsi goście oczekując na przyjście Mikołaja bawili się wspólnie z dziećmi z przedszkola i rozwiązywali Mikołajkowe zagadki. Cierpliwość dzieci została wynagrodzona przybyciem Mikołaja, który obdarował wszystkich zaproszonych milusińskich wspaniałymi paczkami. Spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem i pamiątkowym zdjęciem. Pan Wójt Krzysztof Ujma podziękował wszystkim za przybycie i życzył Zdrowych , Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku.

Uroczystość upłynęła w świątecznej atmosferze pełnej ciepła , przyjaźni, serdeczności . Uśmiechy, które malowały się na buziach dzieci pokazały jaką przyjemność sprawiło im to wydarzenie.

Edyta Makowska – Matyszczak

Agata Maniak