logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

Gratulacje

    z dnia: 2009-11-03
Mam zaszczyt i przyjemność powiadomić Pana, że wieś Słowik zdobyła III miejsce w konkursie "Piękna Wieś Województwa Śląskiego" w kategorii: Najpiękniejsza wieś.
GratulacjeGratulacje
Wyróżnienie to jest wynikiem ogromnej pracy społeczności lokalnej, zaangażowania w sprawy publiczne jej mieszkańców oraz wkładu w rozwój wsi władz samorządowych gminy, w której jest Pan gospodarzem.
Składając na Pana ręce gratulacje zapraszam Pana oraz przedstawicieli gminy, a przede wszystkim Wsi Laureata na uroczyste podsumowanie konkursu do siedziby
Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego, które odbędzie się w dniu 9 listopada br. o godzinie l000 w Sali Sejmu Śląskiego podczas tradycyjnej już konferencji Forum Sołtysów Województwa Śląskiego.Jeszcze raz serdecznie gratuluję nagrody mieszkańcom wsi Słowik i oczekuję Państwa na uroczystości wręczenia nagród.