logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

Gwiazdka Samorządowców

    z dnia: 2009-02-08
W pięknej oprawie pierwszego w tym roku śniegu, odbyła się tegoroczna wigilia samorządu gminy Poczesna. Na wspólne świąteczne spotkanie, które odbyło się 19 grudnia w Urzędzie Gminy, już po raz drugi radnych i sołtysów zaprosili: Wójt Gminy Krzysztof Ujma wraz z Przewodniczącą Rady Gminy Poczesna Lidią Kaźmierczak. Zgromadzeni, którzy zasiedli do wspólnego stołu, wysłuchali słów duszpasterzy gminnych parafii, którzy życzyli im błogosławionych świąt, wspominając historię wydarzeń sprzed dwóch tysięcy lat. Głos zabrał również Wójt Krzysztof Ujma, który zwrócił uwagę na szczególne znaczenie tego dnia, niosącego pokój i nadzieję, dnia, który powoduje, iż wszystkie spory gasną w kontekście rodzącej się Bożej Dzieciny.
Gwiazdka SamorządowcówGwiazdka Samorządowców
Po słowach wstępnych wszyscy zgromadzeni przełamali się opłatkiem życząc sobie wszystkiego najlepszego na czas świąt i Nowego Roku. Nie zabrakło serdeczności i wzruszeń, gdyż ten wyjątkowy moment przypomniał, że już za chwilę świat zatrzyma się, aby każdy mógł w zaciszu swojego domu świętować te dni w spokoju z rodziną.
 
 
 
 
 
114312784
Odwiedzin ogółem
195243
Odwiedzin w dniu 2024-07-22