logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

Konsultacje społeczne w sprawie budowy Autostrady Południe S.A

    z dnia: 2009-07-17
Szanowni Państwo, Autostrada Południe S.A. uprzejmie informuje o rozpoczęciu konsultacji społecznych i możliwości składania uwag do dokumentacji środowiskowo- społecznej nt. projektu budowy i eksploatacji autostrady A1 na odcinku Stryków-Pyrzowice (bez obu ww. węzłów). Dokumentacja przygotowana została w ramach procedury uzyskiwania funduszy z Europejskiego Banku Odbudowy i Rozwoju. Dokumenty w wersji elektronicznej udostępnione są na stronach internetowychwww.autostrada-poludnie.com.pl w zakładce środowisko oraz www.ebrd.com w zakładce projects. Dokumentacja w formie papierowej dostępna będzie także do wglądu w Urzędach Gmin: Andrespol, Stryków, Nowosolna, Łódź, Brójce, Rzgów, Tuszyn, Czarnocin, Moszczenica, Grabica, Piotrków Trybunalski, Wola Krzysztoporska, Rozprza, Kamieńsk, Gomunice, Dobryszyce, Ładzice, Radomsko – Miasto, Radomsko - Gmina, Rędziny, Częstochowa, Mykanów, Kłobuck, Wręczyca Wielka, Blachownia, Konopiska, Poczesna, Starcza, Woźniki, Ożarowice, Mierzęcice, Miasteczko Śląskie, Kruszyna oraz w siedzibie spółki (adres poniżej). Uwagi i opinie dotyczące przedłożonej dokumentacji można zgłaszać :
  • w siedzibie spółki AP SA w Warszawie, ul. Stawki 40,
  • poprzez stronę internetowa www.autostrada-poludnie.com.pl
  • na adres email: apsa@autostrada-poludnie.com.pl
  • telefonicznie na nr: +48 22 636 2700
  • faxem na nr: + 48 22 636 2701
  • listownie za pośrednictwem poczty na adres: Autostrada Poludnie S.A.,
    ul. Stawki 40, 01-040 Warszawa (z dopiskiem Uwagi do A1),
oraz w utworzonych w trakcie budowy terenowych biurach budowy autostrady.
W nawiązaniu do polityki i wymagań EBOiR, w celu zgłaszania uwag, skarg, zapytań itp. dokumenty te będą udostępnione do publicznego wglądu przez okres lipiec – sierpień 2009 r. Po tym okresie pozostaną nadal publicznie dostępne jako informacje nt. Projektu.