logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

Laptopy

    z dnia: 2023-04-21
dla uczniów i nauczycieli w ramach: „Wsparcie dla uczniów z Ukrainy - Gmina Poczesna”, zostały one wręczone przez Wójta Gminy Poczesna Krzysztofa Ujmę dyrektorom Szkół Podstawowych z terenu gminy Poczesna.
laptopylaptopy
W ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 Gmina Poczesna otrzymała dofinansowanie projektu w trybie nadzwyczajnym pod nazwą ,,Wsparcie dla uczniów z Ukrainy – Gmina Poczesna”. Celem Projektu był wzrost dostępu do wysokiej jakości oferty kształcenia ogólnego uczniów, którzy opuścili swoją ojczyznę po rosyjskiej napaści.
W ramach powyższego Programu, zostało kupionych 10 laptopów, z których – podczas zajęć –korzystać będą zarówno nauczyciele jak i uczniowie z Ukrainy uczęszczający do szkół podstawowych na terenie Gminy Poczesna.
Wójt Gminy Poczesna Krzysztof Ujma uroczyście  przekazał laptopy na ręce dyrektorów placówek oświatowych, tj.: Jadwigi Knapik – dyrektora Szkoły Podstawowej im. Gustawa Morcinka w Poczesnej; Urszuli Krysińskiej – dyrektora Szkoły Podstawowej  w Hucie Starej B oraz Justyny Wilk - dyrektora Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika we Wrzosowej.
Doposażenie placówek w wyposażenie niezbędne do prowadzenia zajęć wpłynie na podniesienie jakości pracy w tych szkołach.
 
opr. Aneta Nawrot; fot. Aneta Nawrotzam. an

 
 
laptopylaptopy
laptopylaptopy
laptopylaptopy
laptopylaptopy
laptopylaptopy
laptopylaptopy
laptopylaptopy
laptopylaptopy
laptopy
laptopy
laptopy
laptopy
laptopy
laptopy
laptopy
laptopy