logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

LETNI PLAC ZABAW W ZAWODZIU

    z dnia: 2019-07-30
Piękna pogoda, sprzyja nie tylko wypoczywaniu nad wodą. Teren wokół placu zabaw szczególnie zachęca do relaksu na łonie natury. Żeby jednak wypoczywać w tym miejscu, trzeba o niego zadbać.
zawodziezawodzie
Tak też się stało. Z inicjatywy Anny Rak, sołtysa sołectwa Zawodzie i Kolonia Borek oraz Rady Sołeckiej, rozpoczęto prace konserwacyjne i  porządkowe  na placu zabaw w  Zawodziu. W malowanie, odchwaszczanie i inne prace porządkowe zaangażowali się nie tylko członkowie Rady Sołeckiej, ale również mieszkańcy, którzy czują potrzebę dbania o ten teren. Pani Lidia Strąk i pan Ryszard Grzesik, nie muszą, ale zawsze chętnie pomagają. Bardzo im za to dziękujemy. Naszym pragnieniem jest, aby każdy, kto korzysta z zawodziańskiego placu zabaw również dbał o niego. Nie zostawiajmy śmieci, nie niszczmy sprzętu. To wszystko jest dla Was, dla Waszych dzieci. Na pewno przyjemnie jest, kiedy nasze pociechy bawią się na placu  zabaw, na którym jest czysto i panuje porządek. Na placu gdzie zawsze można miło spędzić czas. Wszystkim odwiedzającym nasz plac zabaw życzymy udanej zabawy i miłego wypoczynku.
Eulalia Błaszak
 
zawodziezawodzie
zawodziezawodzie
zawodziezawodzie
zawodziezawodzie
zawodziezawodzie
zawodziezawodzie
zawodzie
zawodzie
zawodzie
zawodzie
zawodzie
zawodzie