logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

Niedziela Palmowa

    z dnia: 2024-03-24
24 marca 2024r, w Parafii Św. Jana Chrzciciela w Poczesnej odbyło się Misterium Krzyża " W TOBIE NADZIEJA" w reżyserii Agnieszki Wójcik.
palmpalm
Widowisko "Misterium Krzyża" ukazało drogę krzyżową Chrystusa, czyli jego ostatnie dni na ziemi, aż po Ukrzyżowanie i Zmartwychwstanie. Był to dla nas widzów czas refleksji nad znaczeniem wiary i życia chrześcijańskiego. Ukazało drogę krzyżową Chrystusa, czyli jego ostatnie dni na ziemi, aż po Ukrzyżowanie i Zmartwychwstanie. Był to rodzaj widowiska teatralnego, które łączyło elementy dramatu, muzyki, tańca i refleksji nad treściami biblijnymi. To rodzaj teatralnej formy religijnej, która opowiedziała o życiu, męce, śmierci i zmartwychwstaniu Jezusa Chrystusa.
Podczas widowiska obecny był Wójt Gminy Poczesna – Krzysztof Ujma. Dziękujemy za obecność, która dodaje wagi i znaczenia naszej inicjatywie, a także stanowi wyraz wsparcia dla naszej społeczności i działań kulturalnych. Dziękujemy za poświęcony czas i zaangażowanie w nasze wydarzenie.
Misterium Krzyża " W TOBIE NADZIEJA" w reżyserii Agnieszki Wójcik to widowisko przedstawione zgodnie z duchem religijnym i artystycznym, które oddało hołd najważniejszym wydarzeniom chrześcijańskiej historii i przyniosło nam - widzom doświadczenie duchowego przeżycia.
Iwona Skorupa
fot. Iwona Skorupazam. an
 
palmpalm
palmpalm
palmpalm
palmpalm
palmpalm
palmpalm
palmpalm
palmpalm
palmpalm
palmpalm
palmpalm
palmpalm
palmpalm
palm
palm
palm
palm
palm
palm
palm
palm
palm
palm
palm
palm
palm