logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

Objazd na linii nr 68

    z dnia: 2023-10-03
w gminie Poczesna do 3 października 2023 r. godz. 15:30.
6868
Szanowni Państwo! Uprzejmie informujemy, że o wszelkich zmianach oraz objazdach na linii nr 68 Urząd Gminy w Poczesnej został poinformowany w ostatniej chwili. Za wszelkie utrudnienia komunikacyjne bardzo Państwa przepraszamy.
Jak poinformował Wydział Inżynierii Miejskiej i Kontroli Urzędu Miasta Częstochowy w najbliższych dniach mieszkańców Gminy Poczesna nadal czekają utrudnienia komunikacyjne. Jak poinformowało konsorcjum firm realizujących zadanie „Poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego na sieci TENT na drodze krajowej nr 91 (dawniej nr 1) - zadanie nr 1 – przebudowa odcinka Nowa Wieś – Zawada” są rzeczy nieprzewidziane, na które firma wykonawcza nie ma wpływu. Prace przeciągają się ze względu na złe warunki pogodowe panujące w dniu 30 września uniemożliwiające położenie masy asfaltowej oraz awarię maszyny. Za wszelkie zmiany i utrudnienia konsorcjum przeprasza. Nadal będzie obowiązywać zmiana trasy linii autobusowej nr 68. Jest to związane z brakiem przejazdu przez skrzyżowanie z DK-91 w Kolonii Poczesna.
Z przyczyn technologicznych, we wtorek 3 października 2023 r. na terenie gminy Poczesna będzie obowiązywał objazd dla linii nr 68 (brak przejezdności skrzyżowania w Kolonii Poczesna na DK91), przy czym autobusy mają powrócić na swoją planową trasę od godziny 15:30. Szczegóły w poniższym komunikacie przesłanym przez wykonawcę konsorcjum firm.
Ze względu na uwarunkowania technologiczne, we wtorek 3 października 2023 r. od początku dnia do godz. 15:30, linia autobusowa nr 68 będzie kursować zmienioną trasą na terenie gminy Poczesna.
Od Zajezdni MPK do przystanku „Poczesna Bociania Górka” bez zmian, następnie ulicami: Handlową, Południową oraz Łąkową w Poczesnej i ulicą Wierzbową w Bargłach, do przystanku Bargły „Tartak” i dalej bez zmian do Nierady.
Dla linii 68 zostaje zawieszona obsługa przystanków:
Poczesna Szkoła, Poczesna Prosta, Poczesna Borek, Kolonia Poczesna, Bargły i Bargły – OSP.
Jednocześnie będą obsługiwane zastępczo przystanki na ulicach Handlowej, Południowej i Łąkowej w Poczesnej, na stałej trasie linii 53.
Odcinek trasy Kolonia Poczesna – Bargły „Tartak” będzie obsługiwany przez komunikację zastępczą..
zam. an