logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

Piknik na obiektach sportowych Olimpii w Hucie Starej B

    z dnia: 2021-08-27
W ostatnich latach zabawy organizowane w formach pikników i festynów w poszczególnych sołectwach cieszą się dużą popularnością i aprobatą ze strony mieszkańców naszej gminy. Jest to doskonały sposób wspólnego spędzenia wolnego czasu w gronie rodziny i przyjaciół. Tak też również było 27 sierpnia 2021 roku, na obiektach sportowych Olimpii oraz Szkoły Podstawowej w Hucie Starej B.

Były konkursy, zabawy, zawody sportowe i możliwość aktywnego spędzenia czasu wolnego. Przygotowano wiele atrakcji  promujących sport i zdrowy styl życia. Praca całej społeczności Zarządu Olimpii i trenerów została doceniona przez Wójta Gminy Poczesna - Krzysztofa Ujmę, który ufundował i wręczył puchary za działalność  i promocję sportu wśród dzieci i młodzieży w sezonie 2020/2021.  Mieliśmy dziś wspaniałą okazję do podziwiania Młodzieżowego Wicemistrza Par Klubowych na żużlu – Mateusza Świdnickiego.
Dziękujemy wszystkim bardzo serdecznie za wszystkie działania w zakresie przygotowania dzisiejszego wydarzenia a w szczególności: Wójtowi Gminy Poczesna - Krzysztofowi Ujmie, Zarządowi Olimpii, Dyrektor SP w Hucie Starej B - Urszuli Krysińskiej, a przede wszystkim Rodzicom.
 
Dzięki takim działaczom dzisiejsze wydarzenie mogło się odbyć i służyć wszystkim tym, którzy dzisiaj chcieli być z nami.
Iwona Skorupa
zdjęcia: Lidia Golis