logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

Spotkanie przy wigilijnym stole

    z dnia: 2012-12-18
Były życzenia, ozdabianie pierników, wspólne śpiewanie kolęd i wiele ciepłych słów.
Spotkanie przy wigilijnym stoleSpotkanie przy wigilijnym stole

A wszystko to w ramach spotkania integracyjno  - podsumowującego współpracę w 2012 roku pomiędzy Wydziałem Europejskiego Funduszu Społecznego Urzędu Marszałkowskiego woj. śląskiego w Katowicach, Regionalnym Ośrodkiem Europejskiego Funduszu Społecznego w Częstochowie prowadzonym przez Agencję Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A  a beneficjentami Projektów Realizowanych w Północnym Subregionie woj. śląskiego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Uroczyste spotkanie-podsumowanie odbyło się w Centrum Kultury w Poczesnej. Składało się z dwóch części. W pierwszej odbywały się warsztaty artystyczne. Zaproszeni goście, wśród których byli m.in.: wójt Gminy Poczesna – Krzysztof Ujma, sekretarz – Renat Smędzik, przewodnicząca Rady Gminy – Lidia Kaźmierczak, Adrian Staroniek – naczelnik wydziału Promocji Zatrudnienia i Spraw Społecznych – Urzędu Miasta w Częstochowie  - ozdabiali pierniki. W drugiej części  - już bardziej oficjalnej rozmawiano o współpracy, składano życzenia świąteczne. Ale było także pakowanie wspólnie ozdobionych pierniczków i kolędowanie z zespołem Wrzosowianie.

Nad imprezą czuwały Kamila Grochowina – koordynator ROEFS oraz dyrektor Centrum Kultury – Anita Imiołek. Poczęstunek przygotowały Anna Rak i Krystyna Matusiak z Koła Gospodyń Wiejskich z Zawodzia.

opr. an