logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

Statuetki Starosty Częstochowskiego wręczone!!!

    z dnia: 2024-02-18
Serdecznie gratulujemy nominowanym i laureatom!
starostastarosta
W sobotę, 17 lutego 2024 roku podczas uroczystej gali w Filharmonii Częstochowskiej poznaliśmy laureatów Statuetek Starosty Częstochowskiego „Za zasługi dla powiatu".
Nominacja do tej nagrody jest dużym wyróżnieniem dla osób i organizacji z powiatu. Jest także podziękowaniem za dotychczasową działalność na rzecz powiatu i jego mieszkańców.
Wśród 800 osób, które zasiadły na widowni, znaleźli się m.in. parlamentarzyści, przedstawiciele władz województwa śląskiego, miasta Częstochowy, powiatu częstochowskiego i powiatów ościennych, włodarze gmin, szefowie urzędów i instytucji oraz służb mundurowych, kombatanci i laureaci „Statuetek” z lat ubiegłych oraz tegoroczni nominowani z rodzinami i przyjaciółmi.
Na scenie zaprezentowali się artyści mieszkający w naszym regionie.
Po pokazie multimedialnym prezentującym osiągnięcia tegorocznych kandydatów do statuetek starosta Krzysztof Smela wraz z wicestarostą Janem Miarzyńskim wręczyli wszystkim nominowanym dyplomy i wiązanki kwiatów.
W kategorii – sport i turystyka statuetkę Starosty Częstochowskiego otrzymał Parafialny Klub Sportowy Victoria Poczesna - Gmina Poczesna.
Serdecznie gratulujemy!!! Dziękujemy Powiat Częstochowski
Iwona Skorupa
fot. Iwona Skorupa, Sebastian Zielonka


zam, an
 
starostastarosta
starostastarosta
starostastarosta
starostastarosta
starostastarosta
starostastarosta
starostastarosta
starosta
starosta
starosta
starosta
starosta
starosta
starosta