logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

Świętowanie dnia kobiet w kole emerytów

    z dnia: 2009-03-17
Świętowanie dnia kobiet  w kole emerytówŚwiętowanie dnia kobiet  w kole emerytów
W pięknym nastroju i wspaniałych humorach Koło Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Poczesnej obchodziło Dzień Kobiet. Na spotkanie zorganizowane w budynku Gminnego Centrum Kultury, Informacji i Rekreacji przybyło około 70 członków Koła w tym zaproszeni w imieniu Zarządu Koła przez Reginę Krzyczmonik goście: Przewodnicząca Rady Gminy Lidia Kaźmierczak, Andrzej Lech Zastępca Wójta Gminy, Sekretarz Gminy Renata Smędzik oraz pani Barbara Badora członek zarządu okręgowego PZERiI z Częstochowy.
Oczywiście taki Dzień nie odbyłby się bez hucznego „Sto lat”, które basowym głosem odśpiewali zgromadzeni na uroczystości Panowie. Były życzenia, toast i słodki poczęstunek. Kolorytu wspólnego biesiadowania dodał pan Józef Pietryka, grający na zabytkowym akordeonie, który akompaniował do wspólnego śpiewania. Na koniec uroczystości wszystkie Panie dostały symboliczny prezent - zamiast kwiatka słodką czekoladę.