logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

Szkolenie dla przedsiębiorców

    z dnia: 2009-07-29
29 lipca 2009 roku z inicjatywy Wójta w Urzędzie Gminy odbyło się szkolenie skierowane do właścicieli przedsiębiorstw , chcących uzyskać dofinansowanie z Unii Europejskiej.
Szkolenie dla przedsiębiorcówSzkolenie dla przedsiębiorców
Mikro, małe oraz średnie przedsiębiorstwa działające na terenie Gminy Poczesna, chcące rozwijać swoją działalność, mogą ubiegać się o dofinansowanie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego.
Wsparcie dla przedsiębiorstw przewidziane jest przez 1.oś priorytetową- Badanie i Rozwój techniczny, innowacje i przedsiębiorczość, działanie 1.2. – Mikroprzedsiębiorstwa , Poddziałanie 1.2.1. – Mikroprzedsiębiorstwa oraz Poddziałanie 1.2. – Małe i średnie przedsiębiorstwa.
Działania mają na celu wsparcie rozwoju istniejących przedsiębiorstw poprzez zwiększenie dostępności do zewnętrznych źródeł finansowania. W ramach działań udzielane będą bezpośrednie dotacje inwestycyjne w zakresie podnoszenia konkurencyjności mikro, małych i średnich przedsiębiorstw w kwocie od 20 tyś zł, do 200 tyś. zł - wartość projektu oraz dofinansowanie ustalona została na różnych poziomach.