logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

Uwaga mieszkańcy środa bez prądu

    z dnia: 2012-08-28
Częstochowski oddział TAURON Dystrybucja S.A., poinformował, że w środę 29 sierpnia 2012 roku  część Gminy Poczesna będzie pozbawiona prądu.  
Uwaga mieszkańcy środa bez prąduUwaga mieszkańcy środa bez prądu

 

Zakład informuje, że między godziną 8 a 16 brak prądu nastąpi w Poczesnej (ulice: Strażacka od 1 do 62, Modrzewiowa - cała, Stawowa - cała, Bociania Górka - cała, Szkolna od 1 do 5, Bankowa od 1 do 7 i od 2 do 14). Brak dopływu energii elektrycznej nastąpi także w Nowej Wsi (ulice: Częstochowska-cała, Sadowa od 1 do 8, Wąska - cała, Słoneczna od 1 do 21, Podgórna- cała, Działkowa - cała). Pozbawiony prądu będzie również Korwinów (ulice: Kręta od 1 do 17, Modra - cała, Ceramiczna od 1 do 32, Jesienna od 1 do 27, Młyńska 34, Okólna od 1 do 31, Spadkowa - cała). Osiem godzin bez energii elektrycznej pozbawione będzie także Zawodzie (ulice: Długa od 2 do 71, Cmentarna od 1 A do 53, Brzozowa – cała).

 

- Należy dodać, że prądu zostaną też pozbawione niektóre instytucje – mówi Dariusz Cichoń Technik-Analityk Działu Utrzymania Sieci TAURON DYSTRYBUCJA S.A. Oddział w Częstochowie. - Między innymi Urząd Gminy w Poczesnej, Ośrodek Zdrowia czy Bank, a w Nowej Wsi ujęcie wody. Wszystkie ważne instytucje zostały już o tym poinformowane. - W razie gdyby nastąpiły jakieś zmiany w planowym przerwaniu dostawy prądu, będziemy na bieżąco informować.

 

Opr. an