logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

W Głubczycach,

    z dnia: 2020-10-13
w dniach 01-04.10.2020 odbyły się mistrzostwa Polski młodzików młodszych.
zawodyzawody

W zawodach startowały Urszula Wojtysiak i Liliana Zgryza. Dziewczęta nie miały szczęścia w losowaniu ponieważ w swoich pierwszych bądź drugich rundach trafiały na faworytki zawodów. Jak się okazało przegrały we wszystkich grach z późniejszymi mistrzami Polski. Swój występ zakończyły na miejscach dziewiątych wspólnie w grze podwójnej oraz Liliana w grze mieszanej ze swoim partnerem Jackiem Matulą (MMKS Kędzierzyn Koźle). Ula grała jeszcze w grze pojedynczej i zakończyła zawody na miejscu 17.
Tydzień później obie wzięły udział w krajowym turnieju młodzików w Bieruniu. W młodszej kategorii wiekowej zagrała Anna Praska. Ula i Liliana zajęły  trzecie miejsce w grze pojedynczej natomiast Ula w grze mieszanej zajęła drugie miejsce w parze z Christanem Toczkiem (BKB SET Mazańcowice). Wspólnie zajęły czwarte miejsce w grze podwójnej. Ania Praska swój udział zakończyła na fazie grupowej.

Jarosław Ociepa 


zamieściła: an.

 
zawodyzawody
zawodyzawody
zawodyzawody
zawodyzawody
zawody
zawody
zawody
zawody