logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

Weź udział_ w projekcie....

    z dnia: 2013-01-23
do którego mogą przystąpić osoby należące do OSP z terenu Gminy Poczesna. Rekrutacja trwa do  4 lutego 2013r.
Weź udział_ w projekcie....Weź udział_ w projekcie....

Lokalna Grupa Działania „Bractwo Kuźnic" realizując projekt pt. „Ratuj skutecznie, Ratuj bezpiecznie”. Działanie to współfinansowane  przez Unię Europejską w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach. Działanie 9.5 Oddolne inicjatywy edukacyjne na obszarach wiejskich.
W ramach projektu zaplanowano wsparcie dla 15 osób :

- 2 osób bezrobotnych (tylko mężczyźni)

- 8 osób nieaktywnych zawodowo w tym 2 kobiet

- 5 osób zatrudnionych (tylko mężczyźni)

Przewidziano:

- kwalifikowany kurs ratownictwa medycznego,

- kurs obsługi sprzętu ochrony dróg oddechowych,

- warsztaty psychologiczne.

            Należy podkreślić, że celem głównym prowadzonego przez Bractwo Kuźnic projektu, jest podwyższenie poziomu edukacji oraz nabycie specjalistycznych uprawnień do udziału w czynnościach ratowniczo-gaśniczych. Do projektu mogą przystąpić osoby, które należą do OSP (z terenu Gminy Poczesna).

            Wszystkie osoby, które są zainteresowane udziałem w projekcie, z jego szczegółami mogą zapoznać się na stronie internetowej: www.bractwokuznic.pl.

opr. an