logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

WIECZÓR KOLĘD W GMINIE POCZESNA

    z dnia: 2012-01-27
Święta Bożego Narodzenia już dawno za nami, jednak czas śpiewania kolęd ciągle trwa. 26 stycznia w GCKIiR miało miejsce spotkanie utrzymane w bożonarodzeniowym klimacie. Już po raz czwarty odbył się tam Wieczór Kolęd, na którym zgromadzili się samorządowcy i inni mieszkańcy Gminy. Mimo zimowej aury sala GCKIiR wypełniła się do ostatniego miejsca. W ten magiczny wieczór wprowadziły wszystkich zgromadzonych na sali tancerki Zespołu Tańca Estradowego „Takt”, niosąc zapalone lampiony.
WIECZÓR KOLĘD W GMINIE POCZESNAWIECZÓR KOLĘD W GMINIE POCZESNA
Specjalnie z tej okazji przygotowana została część artystyczna w której zaprezentowali się: Zespół Folklorystyczny „Wrzosowianie”, solistki Karolina Krok, Martyna Ozga, Zespół Śpiewaczy „Kwiaty Jesieni”. Ponadto o oprawę muzyczną zadbała Dziecięco-Młodzieżowa Orkiestra Dęta.
Wspólnemu śpiewaniu kolęd towarzyszył piękny świąteczny wystrój i magiczna atmosfera minionych świąt.
Po zakończeniu części artystycznej goście zaproszeni zostali na mały poczęstunek przygotowany przez panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Zawodzia. Na świeżym powietrzu, w świetle pochodni danie gorące było wyśmienicie świąteczne. Nie zabrakło również życzeń noworocznych Wójta Gminy Poczesna oraz Przewodniczącej Rady Gminy.