logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

Wójt gratulował zwycięzcom i wręczał nagrody

    z dnia: 2012-06-04
„Eko i Trendy”, tak brzmiało hasło akcji, której głównym organizatorem było Centrum Handlowe Auchan. Patronat honorowy objął wójt Gminy Poczesna – Krzysztof Ujma, który na zakończenie, wszystkim zwycięzcom gratulował i wręczał nagrody.
Wójt gratulował zwycięzcom i wręczał nagrodyWójt gratulował zwycięzcom i wręczał nagrody

- Takie inicjatywy jak akcja Eko i trendy cieszą mnie podwójnie. Angażują mieszkańców do podejmowania wspólnych działań i przyczyniają się do ochrony środowiska i kultywowania dobrych nawyków ekologicznych” – powiedział Krzysztof Ujma, wójt Gminy Poczesna.

Do zabawy promującej ekologię zaproszone zostały dzieci i młodzież ze szkół pocześniańskich i częstochowskich. Ich zadaniem było wykonanie prac plastycznych z materiałów uważanych za odpady. Dzieła młodych artystów były naprawdę imponujące i oryginalne.

Organizatorzy ufundowali też nagrodę dla szkoły, która nadesłała na konkurs najwięcej prac. Była to SP nr 32 z Częstochowy. Nagrodę z rąk Krzysztofa Ujmy (bon na zakupy) odebrała wicedyrektor podstawówki.

opr. an