logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

Wycieczka do Krakowa

    z dnia: 2023-10-15
W sobotę, 14 października z inicjatywy przewodniczącej KGW Huta Stara B Anny Godeli, członkinie koła wraz z rodzinami oraz przedstawicielami samorządu: wójtem gminy Poczesna - Krzysztofem Ujmą, radnym Tadeuszem Bajdorem oraz sołtysem Leonem Kucią zwiedzili Kraków z pilotem – przewodnikiem.
krakowkrakow
Kraków jest bez wątpienia kulturalną stolicą Polski. Miasto słynie z artystycznej atmosfery, wspaniałych teatrów, galerii, muzeów. Ludzie są tutaj serdeczni i ciepli, a klimat przepięknego Starego Miasta szybko udzielił się nam - zwiedzającym. Swoją popularność zawdzięcza doskonale zachowanym zabytkom. Oprócz najważniejszych historycznych miejsc, takich jak Zamek Królewski czy Wawel, w dawnej stolicy Polski odnaleźliśmy wiele urokliwych zakątków. Do Krakowa chce się wracać wielokrotnie i za każdym razem odkrywamy go na nowo. Serdeczne podziękowanie dla Wójta Gminy Poczesna za bezpłatne udostępnienie autokaru.
Iwona Skorupa fot. Anna Godela


zam. an
 
krakowkrakow
krakowkrakow
krakowkrakow
krakowkrakow
krakowkrakow
krakowkrakow
krakowkrakow
krakowkrakow
krakow
krakow
krakow
krakow
krakow
krakow
krakow
krakow