logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

Wygramy! Polska-Czechy w sobotę

    z dnia: 2012-06-15
Nie mamy swojej ośmiornicy, która bezbłędnie przepowiadała wyniki rozgrywek. Ani wiewiórek wyjadających orzeszki i tym samym typujących wyniki. Ale okazuje się, że mamy Jacka Krawczyka...
Wygramy! Polska-Czechy w sobotęWygramy! Polska-Czechy w sobotę

... czyli dyrektora biura senatora Andrzeja Szewińskiego, dawnego siatkarza i syna jednej z najlepszych lekkoatletek świata – Ireny Szewińskiej.

Pan Jacek jest zapalonym kibicem. Na mecz Polska-Rosja pojechał do Warszawy

i tam na Narodowym kibicował naszej drużynie. Wcześniej wytypowała wynik – uzasadniał bardzo logicznie, dlaczego będzie taki a nie inny. I tak jak powiedział tak się stało. Na mecz Polska-Czechy wybiera się do Wrocławia.

- Z tym, że już nie na stadion a do strefy kibica – wyjaśnił dyrektor biura.

- A jaki będzie wynik? - pytamy.

- 2:1 dla Polski. Chciałbym, żeby było bez tego „1”, ale Czesi na pewno zdobędą jakąś bramkę. No, ale ten wynik i tak nas zadowala. Musimy wygrać. Inaczej odpadamy.

- Wygramy. Chłopcy z meczu na mecz grają coraz lepiej. Wiedzą, że to mecz

o wszystko – skomentował Jerzy Brzęczek, wielokrotny reprezentant Polski, wicemistrz olimpijski z Barcelony z 1992 roku, były kapitan Górnika Zabrze, obecnie trener oraz pełnomocnik zarządu II ligowego Raków Częstochowa, prywatnie wujek Kuby Błaszczykowskiego.

- A jaki wynik i kto zdobędzie bramki?

- 2:0. A zdobywcami bramek będą: Kuba i Lewandowski – odpowiedział Jerzy Brzęczek.

Mecz ostatniej szansy, w sobotę o godzinie 20.45. W tym samym czasie,

w Warszawie na Narodowym, będzie grała Grecja z Rosją. Jeśli Grecja wygra...., może być zaskoczenie.

an