logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

Zabawa w szkole

    z dnia: 2012-06-18
Pogoda dopisała, a nawet jak mówili niektórzy, było bardziej gorąco niż powinno być. Ale jest super – dodawali natychmiast.
Zabawa w szkoleZabawa w szkole

 

Punktualnie o godzinie 13, w Zespole Szkół we Wrzosowej rozpoczął się Festyn. Organizowali go uczniowie, nauczyciele, rodzice i Stowarzyszenie „Razem dla Wrzosowej”. Atrakcji było mnóstwo. Każdy w wieku od 0 do 100 lat mógł znaleźć coś dla siebie. Na szkolny plac przyszły całe rodziny. Rodzice podziwiali występy swoich pociech. Dzieci natomiast doskonale bawiły się m.in. na dmuchańcu. Wzajemnie podziwiały wyczarowane przez plastyków malunki na swoich twarzach.

 

Na festynie w szkole nie zabrakło tez wójta Gminy Poczesna – Krzysztofa Ujmy, który nad całością objął patronat. Wójt najczęściej udzielał się w strefie kibica.

 

Perfekcyjna organizacja festynu sprawiła, że wszyscy uczestnicy byli bardzo zadowoleni, że przyszli a nie siedzieli w domu...

 

opr. an