logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

Zawody spławikowe o Puchar Przewodniczącej Rady Gminy Poczesna

    z dnia: 2021-08-09
Jak co roku 8 sierpnia 2021roku zostały rozegrane zawody spławikowe o Puchar Przewodniczącej Rady Gminy Poczesna na wspaniałej wodzie, w Lasku Wrzosowskim.


Łupem wędkarzy padały piękne, okazałe płocie, leszcze, liny, nieliczne okonie a nawet karpie. Wspaniała rywalizacja zakończyła się o godzinie trzynastej po czterech godzinach zmagań.I miejsce zdobył Sławomir Wawrzyńczak,  II miejsce zdobył Ernest Kuziorowicz, III miejsce Krzysztof Siwek. Puchar za największą rybę zdobył Jacek Rybak, który złowił karpia o wadze 2440g. Pani Przewodnicząca Rady Gminy wraz z Panem Wójtem ufundowali piękne puchary, którymi nagrodzili zwycięzców. Następne zawody już 19 września 2021 o Puchar Wójta Gminy Poczesna- Krzysztofa Ujmy. Serdecznie zapraszamy  wszystkich zawodników i pasjonatów wędkarstwa.
 
Iwona Skorupa
zdjęca: Mateusz Staszewski