logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

Złoci Jubilaci w naszej Gminie

    z dnia: 2012-01-26
Odznaczenia za długoletnie pożycie małżeńskie przyznane przez Prezydenta RP wręczono małżonkom w Urzędzie Gminy Poczesna 24 stycznia 2012. Złote Gody obchodziło 18 par małżeńskich z terenu Gminy Poczesna:
Złoci Jubilaci w naszej GminieZłoci Jubilaci w naszej Gminie
1. Halina i Roman Brzozowscy 2. Elżbieta i Bolesław Dąbkowie 3. Elżbieta i Andrzej Jeleccy 4. Wiktoria i Zygmunt Kołodziejowie 5. Anna i Jerzy Krawczykowie 6. Kazimiera i Leszek Kuziorowiczowie 7. Anna i Tadeusz Marchewkowie 8. Kazimiera i Wiesław Mądrzakowie 9. Jadwiga i Bohdan Michalczewscy 10. Sabina i Eugeniusz Misiakowie 11. Zofia i Marian Musiałowie 12. Regina i Józef Nowakowie 13. Wiesława i Kazimierz Ociepowie 14. Longina i Franciszek Pidzikowie 15. Genowefa i Wiesław Stolarczykowie 16. Regina i Edmund Szajnakowscy 17. Irena i Jan Szulcowie 18. Zofia i Jerzy Wolniakowie Życie nauczyło was szanować człowieka, wielkość związku małżeńskiego, zahartowało cierpieniem. Przyrzeczenie o dozgonnej miłości, szacunku i przyjaźni składaliście ponad pół wieku temu z ufnością, że nie zawiedziecie się na sobie, że będziecie dzielić razem dobre i złe chwile, wspomagając się w czasach ciężkich i cieszyć się wspólną radością. W trosce o dobre wychowanie dzieci, o sprawiedliwość i uczciwość oddaliście państwo swoje najlepsze lata. Niech będzie to wzorem wzajemnego oddania i miłości dla młodych par małżeńskich. Nie każdemu jest dane świętować złote gody. Wam, drodzy jubilaci, życie tego nie poskąpiło, dało możliwość wspólnego spotkania i świętowania powiedziała Wójt Gminy Poczesna Krzysztof Ujma.
Uroczystego aktu dekoracji dokonał Wójt Gminy Poczesna Krzysztof Ujma. Wręczając odznaczenia, pamiątkowe dyplomy oraz kwiaty.
W miłej atmosferze przy słodkim poczęstunku i lampce szampana dostojni Jubilaci obejrzeli występ pracownik GCKIiR.
Ten wyjątkowy dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno Jubilatów jak i gości! Złotym Jubilatom życzymy dalszych szczęśliwych lat, pełnych zdrowia i spokoju.