logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

Życzenia, tańce i sztuczne ognie

    z dnia: 2013-01-02
Sylwester „pod gołym niebem” 2012  - odbył się w Hucie Starej B. Świętowali nie tylko mieszkańcy miejscowości, ale także przyjezdni i to nie jedynie z terenu Gminy Poczesna.
Życzenia, tańce i sztuczne ognieŻyczenia, tańce i sztuczne ognie

Głównie tańczono: - Miejsca dużo, a  jak się człowiek rusza to mu zimno nie jest – przekonywali ludzie. - Fajne melodie puszczają, to nic tylko tańczyć.

Na osiedlowym placu nie zabrakło głównego organizatora sylwestrowej zabawy,  wójta Gminy Poczesna – Krzysztofa Ujmy. Przyjechał po godzinie 22. Czynnie przyłączył się do sylwestrowej zabawy.

Na kilka minut przed północą Krzysztof Ujma wraz z przewodnicząca rady Gminy – Lidią Kaźmierczak oraz radnymi z terenu Huty Starej B złożył wszystkim przybyłym życzenia:

- Wiem, że ten nadchodzący rok ma końcówkę 13, ale przecież nie oznacza to, że ma być on pechowy. Wręcz przeciwnie, wierzę że będzie bardzo udany i to pod każdym względem. Życzę z całego serca aby był on dla nas wszystkich, dla naszych rodzin i bliskich  bardzo szczęśliwy. Ze swej strony zapewniam, że w 2013 roku dołożę jeszcze większych starań, aby w naszej Gminie powstawały kolejne inwestycje, które będą ułatwiały życie mieszkańcom. Wszystkiego najlepszego – dodał wójt.

Po tych słowach wszyscy zebrani na placu wspólnie zaczęli odliczanie. A kiedy zegar wybił północ – wystrzeliły szampany i sztuczne ognie.

an