O Puchar Wójta Gminy Poczesna
z dnia: 2018-02-13W turnieju wystąpiło 10 zespołów z okręgu Częstochowskiego:Skra Cz-wa, Orlik Blachownia, Czarni Starcza, Sokół Olsztyn, Beniaminek Cz-Wa, Stradom Cz-Wa, AS Przystajń, Uks Raków Częstochowa oraz dwie drużyny Olimpii.
Zwycięzcą turnieju zostali gospodarze imprezy pokonując w finale Orlik Blachownia 2:0, do bardzo ciekawego pojedynku doszło w półfinale gdzie zespół Orlików Olimpii młodszy o 2 lata rywalizował z młodzikami,niedużo brakowało a doszłoby do olbrzymiej sensacji gdzie młodszy zespół o 2 lata bez porażki w turnieju mógł zagrać w Finale! Jednak po rzutach karnych lepsi okazali się starsi koledzy. Również co ciekawe dwie nagrody indywidualne trafiły do zawodników najmłodszej drużyny, Królem Strzelców z sześcioma trafieniami został Maksymilian Sałata,a najlepszym bramkarzem według trenerów wybrano Rajczyka Bartosza,statuetka za najlepszego zawodnika trafiła w ręce zawodnika Orlika Blachownia Kabały Filipa.
W imieniu klubu składamy serdeczne podziękowania dla Wójta Gminy Poczesna Krzysztofa Ujmy za pomoc w organizacji imprezy,dla Pana V-ce dyrektora Pawła Wiśniewskiego za udostępnienie hali,oraz wszystkim rodzicom zaangażowanych przy prowadzeniu kawiarenki oraz przygotowaniu przepysznego poczęstunku dla wszystkich drużyn.
I KOLEJKA
UKS Raków Cz-wa : KS Stradom Cz-wa 1-1
Czarni Starcza : KS Olimpia 2008 1-3
PAUZA : AS Przystajń
KS Skra Cz-wa : Beniaminek Cz-wa 2-3
Sokół Olsztyn : KS Olimpia I 0-0
PAUZA : Orlik Blachownia
II KOLEJKA
KS Stradom Cz-wa : AS Przystajń 3-0
UKS Raków Cz-wa : Czarni Starcza 3-0
PAUZA : KS Olimpia II
Beniaminek Cz-wa : Orlik Blachownia 3-4
KS Skra Cz-wa : Sokół Olsztyn 0-1
PAUZA : KS Olimpia I
III KOLEJKA
AS Przystajń : KS Olimpia II 2-2
Czarni Starcza : KS Stradom Cz-wa 0-6
PAUZA : UKS Raków Cz-wa
Orlik Blachownia : KS Olimpia I 1-3
Sokół Olsztyn : Beniaminek Cz-wa 0-0
PAUZA : KS Skra Cz-wa
IV KOLEJKA
UKS Raków Cz-wa : AS Przystajń 3-0
KS Stradom Cz-wa : KS Olimpia II 1-1
PAUZA : Czarni Starcza
KS Skra Cz-wa : Orlik Blachownia 2-2
Beniaminek Cz-wa : KS Olimpia I 1-2
PAUZA : Sokół Olsztyn
V KOLEJKA
AS Przystajń : Czarni Starcza 1-0
KS Olimpia II : UKS Raków Cz-wa 2-2
PAUZA : KS Stradom Cz-wa
Orlik Blachownia : Sokół Olsztyn 1-2
KS Olimpia I : KS Skra Cz-wa 3-0
PAUZA : Beniaminek Cz-wa
FAZA PUCHAROWA
ĆWIERĆFINAŁY
UKS Raków-Orlik Blachownia 0-0 k0-2
Ks Olimpia 2008-Sokół Olsztyn 1-1 k1-0
MECZ O 9 MIEJSCE
Czarni Starcza -Skra Cz-Wa 1-0
MECZ O 7 MIEJSCE
AS Przystajń-Beniaminek 0-2
MECZ O 5 MIEJSCE
UKS Raków-Sokół Olsztyn 2-3
PÓŁFINAŁY
Ks Stradom-orlik Blachownia 0-1
Ks Olimpia-Ks Olimpia 2008 1-1 k2-0
MECZ O 3 MIEJSCE
Ks Olimpia 2008-Ks Stradom 1-3
FINAŁ
Ks Olimpia-Orlik Blachownia 2-0
Łukasz Wlazło