Protokół z prac jury...
z dnia: 2021-03-31
Powiatowego Konkursu Plastycznego
„MOJA WIELKANOC” - Marzec’ 2021
zorganizowanego przez:
Gminne Centrum Kultury Informacji i Rekreacji w Poczesnej
pod patronatem:
Wójta Gminy Poczesna Krzysztofa Ujmy
Podziękowania za pomoc przy organizacji konkursu składamy:
Celami konkursu były:
Na konkurs wpłynęło łącznie 369 prac.
Jury w składzie:
Anna Rak – prezes KGW Zawodzie i Kol. Borek
Beata Kaszyca – pracownik GCKIiR w Poczesnej
Ks. Michał Pierzchała – wikariusz w Parafii im Św. J. Chrzciciela w Poczesnej
Janusz Koniecki – koordynator konkursu.
Przyznało następujące nagrody w poszczególnych kategoriach:
II miejsce – Julia Cuglewska, Przedszkole w Starczy
II miejsce – Iga Sikora, Przedszkole w Olsztynie
II miejsce – Maja Kołodziejczyk, Przedszkole w Starczy
II miejsce - Oliwia Kaczmarczyk, MP nr 41 w Częstochowie
II miejsce – Radosław Ujma, MP nr 41 w Częstochowie
III miejsce – Anna Krysiak, Przedszkole w Poczesnej
III miejsce - Stefania Romańska, Przedszkole w Olsztynie
III miejsce – Martyna Jabłońska, Przedszkole w Poczesnej
I miejsce – Piotr Sitak, SP w Turowie
I miejsce – Kalina Kowalczyk, SP w Poczesnej
II miejsce – Lena Kaleta, ZSP w Zawadzie
II miejsce - Jowita Sosna, Sz. P. do Pracy w Częstochowie
II miejsce – Maja Stępień, SP w Turowie
III miejsce – Mateusz Stępień, SP w Biskupicach
III miejsce – Otylia Nowak, ZSP w Słowiku
III miejsce - Małgorzata Wójcik, SP w Kamienicy Polskiej
kat. wiekowa - klasy IV - VI szkoły podstawowej
I miejsce – Nadia Chłąd, SP nr 50 w Częstochowie
I miejsce – Wiktor Piątkowski, ZSP w Słowiku
II miejsce – Ewa Jedryka, SP we Wrzosowej
II miejsce – Klaudia Sukiennik, SP w Brzyszowie
II miejsce – Antonina Frączek, SP w Kamienicy Polskiej
II miejsce – Martyna Bielawska, SP we Wrzosowej
III miejsce – Maja Gałązka, SP w Hucie Starej B
III miejsce – Katarzyna Wosik, SP w Garnku
III miejsce – Joanna Mościńska, SP w Kamienicy Polskiej
III miejsce – Roksana Dąbrowska, SP w Hucie Starej B
IV kat. wiekowa – klasy VII - VIII szkoły podstawowej
I miejsce – Weronika Borkowska, SP w Nieradzie
I miejsce – Weronika Ujma, SP nr 46 w Częstochowie
I miejsce – Weronika Łuniewska, SP w Poczesnej
I miejsce – Julia Jacznik, SP w Poczesnej
II miejsce – Maja Kamala, SP w Hucie Starej B
II miejsce – Jakub Szewczyk, SP w Poczesnej
II miejsce – Katarzyna Karpowicz, SP w Poczesnej
II miejsce – Julia Otrąbek, SP w Poczesnej
III miejsce – Brajan Mesjasz, SP w Hucie Starej B
III miejsce – Mateusz Stępień, SP w Kamienicy Polskiej
III miejsce – Ignacy Głowacki, SP w Kruszynie
zorganizowanego przez:
Gminne Centrum Kultury Informacji i Rekreacji w Poczesnej
pod patronatem:
Wójta Gminy Poczesna Krzysztofa Ujmy
Podziękowania za pomoc przy organizacji konkursu składamy:
- uczestnikom
- rodzicom/opiekunom
- nauczycielom
- sekretarzom szkół
- Wójtowi Gminy Poczesna Krzysztofowi Ujmie
- Dyrektor GCKIiR Iwonie Skorupie
- Dyrektor SP im. G. Morcinka w Poczesnej Jadwidze Knapik oraz Sekretarz szkoły Agacie Karpowicz
Celami konkursu były:
- uwrażliwienie dzieci i młodzieży na kultywowanie tradycji,
- propagowanie wśród dzieci i młodzieży różnych technik plastycznych jako środka wypowiedzi,
- rozwijanie myślenia otwartego i twórczego,
- pobudzenie dziecięcej wyobraźni,
- ocalenie od zapomnienia dziedzictwa dorobku kulturowego.
Na konkurs wpłynęło łącznie 369 prac.
Jury w składzie:
Anna Rak – prezes KGW Zawodzie i Kol. Borek
Beata Kaszyca – pracownik GCKIiR w Poczesnej
Ks. Michał Pierzchała – wikariusz w Parafii im Św. J. Chrzciciela w Poczesnej
Janusz Koniecki – koordynator konkursu.
Przyznało następujące nagrody w poszczególnych kategoriach:
- kat. wiekowa – przedszkola
II miejsce – Julia Cuglewska, Przedszkole w Starczy
II miejsce – Iga Sikora, Przedszkole w Olsztynie
II miejsce – Maja Kołodziejczyk, Przedszkole w Starczy
II miejsce - Oliwia Kaczmarczyk, MP nr 41 w Częstochowie
II miejsce – Radosław Ujma, MP nr 41 w Częstochowie
III miejsce – Anna Krysiak, Przedszkole w Poczesnej
III miejsce - Stefania Romańska, Przedszkole w Olsztynie
III miejsce – Martyna Jabłońska, Przedszkole w Poczesnej
- kat. wiekowa - klasy I - III szkoły podstawowej
I miejsce – Piotr Sitak, SP w Turowie
I miejsce – Kalina Kowalczyk, SP w Poczesnej
II miejsce – Lena Kaleta, ZSP w Zawadzie
II miejsce - Jowita Sosna, Sz. P. do Pracy w Częstochowie
II miejsce – Maja Stępień, SP w Turowie
III miejsce – Mateusz Stępień, SP w Biskupicach
III miejsce – Otylia Nowak, ZSP w Słowiku
III miejsce - Małgorzata Wójcik, SP w Kamienicy Polskiej
kat. wiekowa - klasy IV - VI szkoły podstawowej
I miejsce – Nadia Chłąd, SP nr 50 w Częstochowie
I miejsce – Wiktor Piątkowski, ZSP w Słowiku
II miejsce – Ewa Jedryka, SP we Wrzosowej
II miejsce – Klaudia Sukiennik, SP w Brzyszowie
II miejsce – Antonina Frączek, SP w Kamienicy Polskiej
II miejsce – Martyna Bielawska, SP we Wrzosowej
III miejsce – Maja Gałązka, SP w Hucie Starej B
III miejsce – Katarzyna Wosik, SP w Garnku
III miejsce – Joanna Mościńska, SP w Kamienicy Polskiej
III miejsce – Roksana Dąbrowska, SP w Hucie Starej B
IV kat. wiekowa – klasy VII - VIII szkoły podstawowej
I miejsce – Weronika Borkowska, SP w Nieradzie
I miejsce – Weronika Ujma, SP nr 46 w Częstochowie
I miejsce – Weronika Łuniewska, SP w Poczesnej
I miejsce – Julia Jacznik, SP w Poczesnej
II miejsce – Maja Kamala, SP w Hucie Starej B
II miejsce – Jakub Szewczyk, SP w Poczesnej
II miejsce – Katarzyna Karpowicz, SP w Poczesnej
II miejsce – Julia Otrąbek, SP w Poczesnej
III miejsce – Brajan Mesjasz, SP w Hucie Starej B
III miejsce – Mateusz Stępień, SP w Kamienicy Polskiej
III miejsce – Ignacy Głowacki, SP w Kruszynie
Koordynator konkursu: Janusz Koniecki
zamieściła: Iwona Skorupa
zamieściła: Iwona Skorupa