logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

Niech blask Świąt Bożego Narodzenia

    z dnia: 2023-12-15
przyświeca podczas najbliższych dni, a także w 2024 roku. Wigilia Samorządowa.
wigiliawigilia

Adam Mickiewicz napisał:

"Wierzysz, że się Bóg zrodził w betlejemskim żłobie, Lecz biada ci, jeżeli nie zrodził się w tobie." 

 

W okresie Świąt Bożego Narodzenia,  Wójt gminy Poczesna – Krzysztof Ujma i Przewodnicząca Rady Gminy Poczesna – Iwona Choła,  zapraszają na tradycyjne spotkanie wigilijne rodziny samorządowej.

Wydarzenie to jest czasem do złożenia życzeń oraz przemyśleń. To chwile pełne nadziei.

W atmosferze ciepła i życzliwości odbyła się 15 grudnia Wigilia Samorządowa. Wójt Gminy Krzysztof Ujma i Przewodnicząca Rady Gminy Poczesna – Iwona Choła spotkali się: z Radnymi, Sołtysami, Księżmi, Przedstawicielami Służb mundurowych: Policja, Druhowie Strażacy z wszystkich Jednostek OSP, Dyrektorami Szkół i Przedszkoli, Pracownikami Gminnego Zakładu Opieki Zdrowotnej, Pracownikami Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, Samorządowej Administracji Placówek Oświatowych, Dyrektorzy Szkół i Przedszkoli, Pracownikami Gminnego Centrum Kultury, Informacji i Rekreacji, Pracownikami Gminnej Biblioteki Publicznej, Przedstawicielami Kół Gospodyń Wiejskich, Przedstawicielami Stowarzyszeń, Przedstawicielami Klubów Sportowych, Przedstawicielami Instytucji współpracujących z Urzędem Gminy, Pracownikami Urzędu Gminy Poczesna, Samorządowcami.

Księża po modlitwie, pobłogosławili opłatki, które stały się nadzieją i dobrem płynącym z naszej wiary. Świąteczny klimat uświetnił swoim występem Zespół Śpiewaczy „Kwiaty Jesieni”, który prowadzony jest przez instruktora Grzegorza Leonarcika oraz KGW „Pocześnianki” pod kierunkiem Doroty Szumery (działalność w ramach GCK,IiR w Poczesnej). Nie zabrakło rozmów o tym co było, co nas czeka, wymiany poglądów czy oczekiwań na nadchodzący rok.

Wójt Krzysztof Ujma podziękował za tak liczne przybycie wraz z Przewodniczącą Rady Gminy Poczesna, podziękowali za współpracę z nadzieją na kontynuację planów i zamierzeń na kolejny rok.

Renata Smędzik
zam. an

 
wigiliawigilia
wigiliawigilia
wigiliawigilia
wigilia
wigilia
wigilia